پرواز اندیشه

بد اخلاقی های مکرر انتخاباتی جبهه متحد در قبال رقبای جبهه پایداری ! + عکس
نویسنده : حسین ابراهیمی - ساعت ۱:٥۸ ‎ب.ظ روز ٩ اردیبهشت ۱۳٩۱
 

آغاز دور جدید تخریب‏ها علیه جبهه پایداری با هدایت برخی محافل مشکوک آن‌هم همزمان با آغاز  تبلیغات دور دوم انتخابات مجلس، این شائبه را بیش از پیش تقویت کرده است که جریان‌های رقیب جبهه پایداری به دلیل ماهیت ائتلافی و ناهمگون خود، برنامه مشخص و هماهنگی برای اداره مجلس نهم نداشته و شیوه کسب رأی خود را نه اتکا به برنامه و یا گفتمانی خاص که متکی بر تخریب طرف مقابل قرار داده اند، به‌طوری که این رویکرد هر روز با شیوه‌ای جدید و به نام گروهی جدید در حال اجرا است.

در آخرین عملیات و پروژه تخریبی علیه جبه پایداری انقلاب اسلامی،  در حاشیه نماز جمعه این هفته تهران، شب‌نامه‌ای حاوی تندترین تخریب‌ها علیه جبهه پایداری انقلاب اسلامی و اعضای آن توزیع شد که به شیوه نامه هتاکانه‌ای تنظیم شده بود که چند روز پیش خطاب به علامه مصباح یزدی منتشر شد، و برخی نشانه‌ها نیز از وجود ردپای طراحان آن نامه هتاکانه در این پروژه تخریبی حکایت دارد.

این در حالی است که حتی در یکی از صفحات این نشریه 16 صفحه‌ای نیز توضیحی درباره چرایی اصلح بودن گزینه‌های پیشنهادی گروه 6+7  و یا برنامه‌های احتمالی این گروه برای اداره مجلس ارائه نشده و تمامی 16 صفحه آن به تخریب و شبهه افکنی علیه جبهه پایداری و اعضای آن اختصاص یافته است.

گفتنی است نمازگزاران تهرانی نیز در واکنش به این اقدام غیر اخلاقی، نسبت به تیتر و محتوای این شب نامه اعتراض کرده  به نحوی که تعداد زیادی از این شب نامه در خیابان های اطراف تهران بر روی زمین دیده می شد.

در همین حال عصر دیروز سایت جبهه متحد بیانیه ای را منتشر کرد که در بخشی آن آمده بود: عده ای که البته بیشترین تمرکز خود را بر شهر تهران قرار داده بودند بدون ارایه کمترین حرف ایجابی تلاش کردند با نفی دیگران، طراحی دروغ هایی چون لیستهای جعلی، بولتن سازی و... فضایی آکنده از تهمت، دروغ، تخریب و بداخلاقی را برای تصاحب کرسی های سبز مجلس فراهم آورند. 

این در حالی است که هم اکنون حداقل 60 درصد از اخبار سایت جبهه متحد اصولگرایان درباره  جبهه پایداری و در تخریب اعضای آن تنظیم شده است!

هفته گذشته خبرگزاری مهر در اقدامی مشکوک، اقدام به انتشار یک نامه سرگشاده بدون اسم به نام دانشجویان دانشگاه امام صادق علیه السلام در هتک حرمت حضرت علامه مصباح یزدی کرد که مورد اعتراض شدید آیت الله مهدوی کنی قرار گرفت.