پرواز اندیشه

 
نویسنده : حسین ابراهیمی - ساعت ۱۱:٤۸ ‎ق.ظ روز ۳ اردیبهشت ۱۳٩٠
 

چرا انسانیت به مسلخ می رود ؟!

دموکراسی همان بوی کبابی است که غربی ها برای کشورهای جهان سوم راه انداخته اند تا شکمهای گشنه را به تکاپو انداخته و در سرزمینهای هدف ولوله آفرین شود .

جمعی هم در این کشورها با بو کشیدن دموکراسی و پز نواندیشی به سوی کشتارگاهی قدم می زنند که در آن خرهای قبلی را داغ می نهند و این دموکراسی خواهان گشنه و سرگشته ، با پا نه که با سر در مسیر سراب ره سپرده و دیگران را به نفهمی متهم می کنند در حالیکه مصداق تام و تمام « اولئک کالانعام بل هم اضلّ » بوده و خود نمی فهمند .

گروهی از این افراد که تا یک سال قبل فریاد دموکراسی خواهیشان گوش فلک را کر کرده بود امروز همچون کبک سر در برف فرو برده و قتل عام مسلمانان شیعه بحرین را نادیده فرض می کنند . هجوم بی منطق اربابانشان را به لیبی را مبارزه با دیکتاتوری می خوانند در حالی که دهها قذافی دست پرورده این جماعت مشغول مکیدن خون ملتها و تقدیم ثروتهای ملی شان به اربابان غربی و دموکراسی خواهشان هستند ؟

راستی توی این اوضاع خر تو خر که قذافی برای خودش جنایت می کند ، ناتو برای خودش انسانها را دموکراتیزه می نماید ، عربستان سعودی برای خودش شیعه کشی راه می اندازد ، آل خلیفه مسجد ویران کرده قرآن می سوزاند ، عبداله صالح برای خودش یمن را به مهد دموکراسی تبدیل کرده و در کشورهای حوزه خلیج همیشه فارس ، سران عربی به هرگونه مخالفت مدنی مشت آهنین نشان می دهند ، در اروپا رئیس جمهور ایتالیا در برابر تظاهرات صدها هزار نفره زنان در اعتراض به هرزگیهایش به دموکراسی لبخند می زند و رئیس جمهور فرانسه با مشت آهنین دموکراسی را به مهاجرین و طبقات ضعیف شیر فهم می نماید و باعنایت به دهها شیرین کاری رژیم صهیویستی در عرصه دموکراسی خواهی و صدها هنر نهفته رئیس جمهور عشق دموکراسی آمریکا در گوانتانامو ، عراق ، افغانستان ، پاکستان و ... کار فوق العاده به اصطلاح رئیس سازمان ملل آقای بای کی مون در تشخیص بزرگترین دشمن دموکراسی یعنی حزب الله لبنان که سلاح در دست گرفته و اجازه نمی دهد دموکراسی خواهان جهان بوی دموکراسی را به لبنان برسانند جالب است .

همچنین ایران اسلامی به عنوان بزرگترین ناقض حقوق بشر که نتوانسته در برابر تلاش های دموکراسی خواهانه علمای علم دموکراسی همچون آمریکا ، انگلیس ، فرانسه ، عربستان ، بحرین ، کویت ، اردن ، یمن ، لیبی و دهها آزادی پرست فرهیخته از خود نرمش نشان داده و خیابانهای تهران را برای نفوذ دموکراسی باز کند محکوم است که تحریم شود و برای تنبیه ش انقلابهای مخملی طراحی و اجرا گردد .

آخرش یک نفر دموکراسی فهم پیدا نشد تا به این مسئولین نظام جمهوری اسلامی بگوید ای دموکراسی نفهمها ، ای قاتلین دموکراسی ، ای زیر پا گذاران حقوق بشر ، ای کسانی که نفهمیده اید بشر از جنس شر است و برای آنکه شرشان کم شود باید از زیر تیغ دموکراسی بگذرند .

بگذریم ... امروزه عنوان « انسانیت » جوک سال اروپاییها و غربیهاست و مسلخ ملتهای آزادیخواه همان پستویی است که در آن خر داغ می کنند و بوی دموکراسی می پراکنند . البته نیت غربیها از این بساط روشن است فقط معلوم نیست این حمارهای دموکراسی پرست در کشورهای جهان سوم دنبال چه می گردند . شاید موقع داغ کردن ملتهایشان توسط اربابهای غربی مشتی علف در آخور ایشان ریخته می شود که این همه مشتاقند ؟!