پرواز اندیشه

صحبتهای عجیب کاپیتان پرسپولیس بعد از باخت به داماش
نویسنده : حسین ابراهیمی کوشالی - ساعت ۱٠:۱٩ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۳۱ امرداد ،۱۳٩۱
 

جلال حسینی در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: ابتدا باید اعلام کنم که یک کلام هم درباره بازی با داماش و سایر مطالب حرفی ندارم.
وی افزود: اما تمام ایران و افرادی که در ورزشگاه عضدی بودند با چشمان خود دیدند و با گوش‌های خود شنیدند که چه بی احترامی‌هایی به من شد.
حسینی ادامه داد: به آقای حسن‌زاده که در ورزشگاه نشسته بود و همه چیز را شنید، اعلام می‌کنم اگر به اتفاقات بازی با داماش و فحاشی‌هایی که به من شد رسیدگی نکند از این به بعد با عذرخواهی از تمام بزرگان فوتبال من هم هر حرفی چه بد، چه خوب از دهانم در بیاید در این فوتبال می‌زنم و هیچ کس نمی‌تواند جلوی من را بگیرد. 
وی خاطرنشان کرد: می‌گویند حرمت ها باید حفظ شود؛ من چه کاری در حق هواداران داماش کردم که باید از آنها بد بشنوم. آیا من به آنها بی احترامی کردم؟ حتی وقتی وارد زمین شدم و با فحاشی‌هایی روبرو شدم برای آنها دست تکان دادم و به هیچ عنوان سعی نکردم تا عکس‌العمل بدی نشان دهم اما هر چه از دهانشان درآمد به من و خانواده‌ام گفتند.
مدافع پرسپولیس تاکید کرد: آقای حسن‌زاده و مسئولان فدراسیون فوتبال؛ من به عنوان یک بازیکن ملی می‌خواهم تا به این موضوع رسیدگی کنید، اتفاقی برایم پیش آمده که نمی‌توانم آن را تحمل کنم و این برای فوتبال ما بسیار زشت است.هواداران داماش حرمت‌ها را نگه نداشتند و بی‌حرمتی‌هایی را به من کردندکه در این فوتبال باید جلویش گرفته شود.
وی در پایان تاکید کرد: باز هم برای دومین بار به تک‌تک آقایانی که در ورزشگاه بودند و همه چیز را شنیدند می‌گویم اگر جلوی این کار گرفته شد و به اتفاقات بازی با داماش رسیدگی کردند که هیچ، اما اگر چشم خود را بستند و همه چیز را به فراموشی سپردند آن وقت آن روی جلال حسینی را خواهید دید و می‌بینید عکس‌العمل منی که در این فوتبال همیشه حرمت‌ها را نگه داشته و به هیچ کس بی‌احترامی نکردم چیست.


 
 
حمله سبزها به زیباکلام بعد از دیدار با رهبر انقلاب
نویسنده : حسین ابراهیمی کوشالی - ساعت ۸:٥٥ ‎ق.ظ روز شنبه ٢۸ امرداد ،۱۳٩۱
 

پس از انتشار تصاویر و اظهارات صادق زیباکلام در جلسه دیدار اساتید با رهبر معظم انقلاب، اصلاح‌طلبان افراطی و جریان ضد انقلاب، وی را مورد هتاکی و حمله قرار دادند.

به گزارش آنا، پس از انتشار تصاویر صادق زیباکلام استاد دانشگاه تهران و چهره برجسته جریان اصلا‌ح‌طلب و انتشار اظهارات وی درباره جلسه اساتید دانشگاه‌ها با رهبر معظم انقلاب، رسانه‌های ضد انقلاب و نیز شماری از اصلاح‌طلبان افراطی با درج کامنت‌هایی در برخی سایت‌های داخلی و خارجی وی را مورد هتاکی و اهانت قرار دادند.
 
آقای زیباکلام که برای اولین‌بار به جلسه اساتید با رهبر معظم انقلاب دعوت شده بود، درباره حواشی این جلسه به آنا گفته بود:" شنبه بود که از دفتر رهبر انقلاب در دانشگاه تهران با بنده تماس گرفته و گفتند که شما برای حضور در نشست اساتید با رهبری و همچنین صرف افطار دعوت شده اید.حضور در این نشست و دیدار با مسئولان نظام برایم قابل توجه و غنیمت بود؛ لذا در این نشست شرکت کردم.
 
وی در بخشی دیگر از روایت جالب خود، می‌گوید:" این اولین باری بود که در دوران زعامت آقا، ایشان را از نزدیک می‌دیدم. در زمان ریاست جمهوری رهبر انقلاب، بنده ایشان را از نزدیک دیده و بارها خدمتشان رفته بودم و حدود 10 بار گزارش ویژه به ایشان دادم."
لینک‌دونی بالاترین که در بین فعالان رسانه‌ای بیشتر به عنوان بازتاب‌دهنده غیر رسمی مواضع رژیم صهونیستی معروف است، با انتخاب این تیتر"مزخرف گفتیم، مزخرف شنیدیم... خوش‌گذشت". عصبانیت گردانندگان خود را از اظهارات زیباکلام اینگونه نشان داد.
سایت "فرارو" هم که گفته می‌شود، به یکی از مدیران وزارت ارشاد دولت اصلاحات نزدیک است، در کامنت‌های خود در قالب درج نظرات برخی خوانندگان ناشناس زیباکلام را از فحاشی بی‌نصیب نگذاشت و نوشت:" آقای زیبا کلام خودت را ارزان فروختی فقط به یک افطاری!!!
... واقعا دروغ هم حدی داره. شما که به واسطه ی جناب حداد فامیل خانوادگی هستین اقای زیبا کلام ... خوب خوبه به آرزوت رسیدی مبارکه و ..."
پیشترهم جریان ساختارشکن اصلاحات و ضدانقلاب برخورد مشابهی با هنرمندان، نویسندگان، بازیگران و حتی خوانندگانی که به نوعی وفاداری خود را به نظام اسلامی ابراز کرده بودند نشان داده بود.
پروانه معصومی، محمد رضا شریفی‌‌نیا، علی‌رضا افتخاری و شماری زیادی از هنرمندان از این دست هنرمندان بودند که مورد هتاکی این جریانات قرار گرفتند.

 
 
مرسی دستور آزادی زندانیان انقلاب را صادر کرد
نویسنده : حسین ابراهیمی کوشالی - ساعت ٩:٤۸ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٢٥ امرداد ،۱۳٩۱
 

یک منبع نزدیک به ریاست جمهوری مصر از آزادی زندانیان انقلاب 25 ژانویه به دستور محمد مرسی و پیش از عید فطر خبر داد.

به گزارش  پاگاه خبری النشره، یک منبع نزدیک به رئیس جمهوری مصر اعلام کرد که محمد مرسی به کمیته ویژه پیگیری بازداشت‌شدگان نظامی بعد از انقلاب 25 ژانویه دستور داده، پیش از عید فطر تمام این زندانیان را آزاد کند.
این منبع در این ارتباط گفت: حضور حسین طنطاوی، در شورای عالی نظامی و نیز سامی عنان در ریاست ستاد مشترک ارتش تاکنون مانع از آزادی این بازداشت‌شدگان بود.
وی افزود: بسیاری از این بازداشت‌شدگان از مخالفان شورای عالی نظامی مصر بودند که علیه طنطاوی و عنان شعار داده بودند،‌ اما هم اکنون به نظر می‌رسد، با برکناری عنان و طنطاوی مانع آزادی آنها نیز برطرف شده باشد.
رئیس جمهور مصر یک‌شنبه شب گذشته پس از برکناری طنطاوی، ‌وزیر دفاع و سامی عنان، رئیس ستاد مشترک ارتش؛ "عبدالفتاح السیسی" را به عنوان وزیر دفاع و "محمد العصار" را به عنوان معاون وزیر دفاع و "صرقی صبحی سید احمد" را به عنوان رئیس ستاد مشترک ارتش مصر انتخاب کرد.

 
 
شهرزاد میرقلی خان از سیاهچال دژخیمان ایالات متحده نجات پیدا کرد + عکس
نویسنده : حسین ابراهیمی کوشالی - ساعت ۱٢:٤۸ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۸ امرداد ،۱۳٩۱
 

روزنامه تایمز آو عمان گزارش داد: دولت مسقط اعلام کرد شهرزاد میر قلی خان که به اتهام تلاش برای صدور تجهیزات نظامی به ایران در آمریکا زندانی شده بود، آزاد و روز سه‌شنبه به عمان وارد شد.
خبرگزاری رسمی عمان به نقل از یک سخنگوی وزارت امور خارجه عمان از دولت‌ آمریکا برای آزادی شهرزاد میر قلی خان «به دلایل بشردوستانه و پیرو تلاش‌های عمان» تشکر کرد.
این سخنگو گفت: این اقدام بشردوستانه در جهت منافع هر دو کشور و ثبات منطقه خواهد بود.
شهرزاد در جمع اعضای خانواده‌اش در فرودگاه مسقط از سلطان بن قابوس برای میانجی‌گری در زمینه آزادی وی تشکر کرد.
با این حال یک سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا گفت که قلی خان دوره محکومیتش در زندان را گذرانده و آمریکا را ترک کرده است و مدعی شد که او در زمان گذراندن محکومیتش به مقامات کنسولی و حقوقی دسترسی داشته است.


 
 
روزهای تعطیل در تهران به مناسبت اجلاس غیر متعهدها مشخص شد
نویسنده : حسین ابراهیمی کوشالی - ساعت ۱۱:۳٠ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱۸ امرداد ،۱۳٩۱
 

معاون عمرانی استاندار تهران گفت: به منظور برگزاری اجلاس غیر متعهدها شهر تهران احتمالا در روزهای 7 و 8 شهریور تعطیل است.

محمدرضا محمودی در گفت‌وگو با  فارس، اظهار داشت: در راستای برگزاری اجلاس غیرمتعهدها شهرتهران در روزهای 7 و 8 شهریور تعطیل است.
 
 این اجلاس به مدت یک هفته کاری در تهران( از 5 تا 10 شهریور) برگزار می‌شود. جنبش غیرمتعهدها  120 عضو دارد که علاوه بر آن  20 عضو دیگر از سازمان‌های بین‌المللی نیز ناظر این اجلاس هستند.

 
 
روزهای تعطیل در تهران به مناسبت اجلاس غیر متعهدها مشخص شد
نویسنده : حسین ابراهیمی کوشالی - ساعت ۱۱:۳٠ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱۸ امرداد ،۱۳٩۱
 

معاون عمرانی استاندار تهران گفت: به منظور برگزاری اجلاس غیر متعهدها شهر تهران احتمالا در روزهای 7 و 8 شهریور تعطیل است.

محمدرضا محمودی در گفت‌وگو با  فارس، اظهار داشت: در راستای برگزاری اجلاس غیرمتعهدها شهرتهران در روزهای 7 و 8 شهریور تعطیل است.
 
 این اجلاس به مدت یک هفته کاری در تهران( از 5 تا 10 شهریور) برگزار می‌شود. جنبش غیرمتعهدها  120 عضو دارد که علاوه بر آن  20 عضو دیگر از سازمان‌های بین‌المللی نیز ناظر این اجلاس هستند.

 
 
سفر بانو فائزه هاشمی به لندن برای دیدار با شازده پسر دانشجویشان
نویسنده : حسین ابراهیمی کوشالی - ساعت ٩:٠٥ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱٦ امرداد ،۱۳٩۱
 

محسن هاشمی رفسنجانی برادر بزرگ فائزه هاشمی رفسنجانی از دلیل و مقصد سفر خواهرش پرده برداشت و گفت که او احتمالا به لندن برای دیدار با پسرش(حسن لاهوتی) رفته است.

به گزارش آنا، برخی از رسانه‌ها از خروج بی‌سروصدای فائزه هاشمی رفسنجانی از محکومان فتنه 88 خبر دادند که البته این خبر با اظهارات وکیل مدافع خاندان هاشمی تایید شد.
در همین راستا محسن هاشمی رفسنجانی برادر بزرگ فائزه هاشمی رفسنجانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ما از دلیل و مقصد سفر خواهرش پرده برداشت و گفت که او احتمالا به لندن رفته ا ست.
متن کامل گفت‌وگوی خبرگزاری آنا با محسن هاشمی از نظرتان می‌گذرد:
آنا: سفر خانم فائزه هاشمی به خارج از کشور آیا کاری بوده است؟ 
محسن هاشمی: فرزند ایشان خارج از کشور است و لندن تحصیل می‌کند، خبر ندارم سفرش چی هست؟
آنا: مگر خانم هاشمی ممنوع‌الخروج نیست؟
محسن هاشمی: قانونی رفته و مشکلی ندارد و هیچ وقت ممنوع‌الخروج نبوده و نیست. و احتمال میدم به خاطر اینکه پسرش(حسن لاهوتی) در لندن تحصیل می‌کند رفته تا به او سر بزند.
در شرایطی که در هفته‌های اخیر صدور برخی احکام برای فعالان رسانه‌ای ـ دانشجویی جبهه فرهنگی انقلاب، از سوی قوه قضائیه، اعتراضات زیادی را از سوی چهره‌های دلسوز نظام همچون آیت الله علم‌الهدی، دکتر باقری لنکرانی و تشکل‌های مختلف داشنجویی به دنبال داشته است، عدم اجرای حکم محکومیت فائزه هاشمی رفسنجانی، پنج ماه پس از صدور این حکم، سبب شد تا دختر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، صبح روز پنج شنبه 12 مرداد حدود ساعت 4:30 بامداد از فرودگاه امام خمینی(ره) ایران را ترک کرده و به برادرش مهدی هاشمی یکی از محورهای اصلی فتنه 88 بپیوندد.

 
 
پدر حمید سوریان ، در حرم حضرت عبدالعظیم برای پسر طلایی اش دعا می کرد
نویسنده : حسین ابراهیمی کوشالی - ساعت ۸:٤٢ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱٦ امرداد ،۱۳٩۱
 

پدر حمید سوریان قهرمان وزن 55 کیلوگرم کشتی فرنگی بازی های المپیک لندن که هنگام برگزاری دیدار نهایی این وزن در حرم حضرت عبدالعظیم حضور داشت پس از قهرمانی سوریان اشک شوق ریخت.

حمید سوریان کشتی گیر وزن 55 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی ایران در بازی های المپیک 2012 لندن، امشب (یکشنبه) با برتری مقابل کشتی گیر جمهوری آذربایجان، نخستین مدال طلای تاریخ کشتی فرنگی ایران را در بازی های المپیک برای کشورمان به ارمغان آورد.

 
 
میلاد امام حسن مجتبی مبارک باد
نویسنده : حسین ابراهیمی کوشالی - ساعت ۱٠:٥٥ ‎ق.ظ روز شنبه ۱٤ امرداد ،۱۳٩۱
 

میلاد کریم اهل بیت در قطعه ای از بهشت خدا و نیمه ماه مبارک رمضان بر میهمانان ضیافت الهی مبارک باد .


 
 
شهادت؛ بزرگترین آرزوی رتبه اول کنکور ریاضی
نویسنده : حسین ابراهیمی کوشالی - ساعت ٩:٤۱ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱۱ امرداد ،۱۳٩۱
 

محمد استاد محمدی رتبه اول کنکور ریاضی فیزیک سال 91 تصریح کرد: هدف اصلی افرادی مثل شهیدان علی‌محمدی، شهریاری، رضایی‌نژاد و احمدی روشن خدمت به کشور بوده است و من هم ترسی ندارم که آینده‌ای شبیه آنها داشته باشم.

محمد استاد محمدی رتبه اول کنکور ریاضی فیزیک سال 91 در گفت‌وگو با فارس، از اهداف خود برای آینده علمی‌اش گفت.
 
استاد محمدی گفت: دیروز بعدازظهر بود که از سازمان سنجش تماس گرفتند و اعلام کردند که فکر می‌کنی چه رتبه‌ای را کسب کرده‌ای؟ من هم گفتم احتمالا هفت یا هشت و وقتی گفتن رتبه اول را بدست آورده‌ام بسیار خوشحال شدم.
وی افزود: من دانش‌آموز مدرسه تیزهوشان شهر کاشان بودم و هیچ کلاس کنکوری شرکت نمی‌کردم.
رتبه اول کنکور ریاضی فیزیک سال 91 در خصوص زمان درس خواندنش در طول روز گفت: روزهایی که مدرسه می‌رفتم، حدود 6 تا 7 ساعت درس می‌خواندم و در روزهای تعطیل هم بین 10 تا 11 ساعت؛ البته در این اواخر و در خرداد توانسته بودم که ساعات مطالعاتی‌ام را به 12 ساعت در روز برسانم.
استاد محمدی با تاکید بر اینکه در خانواده‌شان تنها کسی است که توانسته به چنین موفقیت علمی‌ای برسد، گفت: در این موفقیتی که کسب کردم، خانواده‌ و پدر و مادرم نقش اصلی را داشتند و توانستند محیط آرام و خوبی را برای درس خواندن من فراهم کنند که همینجا از آنها صمیمانه تشکر می‌کنم.
وی در خصوص رشته و دانشگاه مورد علاقه‌اش گفت: قصد دارم که دو رشته برق و کامپیوتر را همزمان بخوانم اما هنوز بین انتخاب دانشگاه صنعتی شریف و یا دانشگاه تهران شک دارم؛ ولی فکر می‌کنم که در نهایت دانشجوی دانشگاه شریف شوم.
استاد محمدی در خصوص آینده کاری‌اش گفت: اصلا نمی‌خواهم که مثلا پشت میزی بنشینم و در یک شرکت کار کنم و دوست دارم همیشه دانشجو باشم و کار دانشگاهی داشته باشم.
رتبه اول کنکور ریاضی فیزیک سال 91 در پاسخ به این سوال که در شرایطی که دشمنان ما به ترور دانشمندان و عالمان کشور روی آوردند، چه احساسی نسبت به ادامه تحصیل و فعالیت علمی در سطوح بالا دارد، گفت: هدف اصلی افرادی مثل شهیدان علی‌محمدی، شهریاری، رضایی‌نژاد و احمدی روشن خدمت به کشور بوده است و هیچ ترسی ندارم از اینکه در راه خدمت به کشورم، آینده‌ای شبیه به احمدی روشن داشته باشم.

 
 
آیا بندر بن سلطان وهابی توسط سرویسهای اطلاعاتی سوریه شکار شده است ؟
نویسنده : حسین ابراهیمی کوشالی - ساعت ۸:٥٥ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٠ امرداد ،۱۳٩۱
 

در حالی که انفجار اخیر مقابل مقر استخبارات عربستان سعودی نه تایید شد نه تکذیب، ولترنت اعلام کرد که منابع غیررسمی کشته‌شدن رئیس جدید استخبارات سعودی در انفجار ۵ مرداد (26 جولای) را تأیید کردند.

 به گزارش فارس، در حالی که پایگاه خبری «الفجر پرس» در تاریخ اول مردادماه از وقوع یک انفجار در ساختمان اطلاعات عربستان سعودی خبر داد و اعلام کرد که معاون رئیس سرویس اطلاعات عربستان در آن کشته شده است، پایگاه خبری ولترنت در گزارشی اعلام کرد که بندر بن سلطان در انفجاری در 26 جولای (5 مرداد) هدف قرار گرفته سپس به دلیل جراحت کشته شده است.
الفجر پرس گزارش کرده بود که افزود: گفته شده که در این انفجار معاون بندر بن سلطان رئیس جدید سرویس اطلاعات عربستان سعودی کشته شده است.
هرچند در این خصوص دیگر خبری منتشر نشد اما مقامات سعودی این خبر را نه تایید کردند نه تکذیب.
روز 29 جولای پایگاه خبری تحلیلی ولترنت در گزارشی اعلام کرد که منابع غیررسمی مرگ بندر بن سلطان را تایید کرده‌اند اما اشاره‌ای به هویت این منابع نکرد.
ولترنت نوشت: بر خلاف اینکه مقامات سعودی هنوز اعلام نکرده‌اند، شبکه ولترنت از طریق منابع غیررسمی از مرگ بندر بن سلطان بن عبدالعزیز اطمینان حاصل کرد.
ولترنت افزود: شاهزاده بندر در تاریخ سه‌شنبه 24 جولای (3 مرداد) رئیس استخبارات سعودی شد. این ترفیع منصب، اینگونه تفسیر شد که وی پاداش اقدامش در برنامه‌ریزی برای حمله دمشق [انفجار ساختمان امنیت ملی سوریه] در تاریخ چهارشنبه 18 جولای (28 تیرماه) را دریافت کرد. حمله‌ای که استخبارات سعودی با حمایت لجستیک سرویس اطلاعات مرکزی آمریکا (CIA) انجام داد و مقر امنیت ملی سوریه را در خلال جلسه اتاق بحران منفجر کرد و آصف شوکت [رئیس دستگاه اطلاعات سوریه] داود راجحه و حسن تورکمانی بلافاصله کشته شدند و سرلشگر هشام الاختیار بعد از آن به دلیل جراحات وارد شده کشته شد. 
بنا بر این گزارش، این عملیات «آتشفشان دمشق» نامیده شد که اشاره‌ای بود به مزدورانی که اساسا از اردن برای حمله به پایتخت سوریه وارد [دمشق] شده بودند.
ولترنت افزود: [این اتفاق رخ داد] تا شاهزاده بندر بن سلطان هدف بمبی در تاریخ 26 ژوئن [8 روز پس از انفجار دمشق] قرار بگیرد سپس به دلیل جراحات وارد شده بمیرد.
این منبع خبری در ادامه به سابقه فعالیت‌های بندر بن سلطان و تبعید او از عربستان سپس بازگشتش اشاره کرد و نوشت: بندر شخصیتی طنز و باهوش دارد و 63 سالش است. او پسر شاهزاده سلطان و کنیزی از او بود. او بسیار به شاه نزدیک بود تا جایی که سفیر عربستان در آمریکا شد (1983-2005) تا اینکه او آنقدر به جرج بوش رئیس جمهوری سابق آمریکا نزدیک شد که مطبوعات آمریکا او را «بندر بوش» لقب دادند.
این منبع خبری افزود: در اوایل سال 2010 بندر تلاش کرد علیه عبدالله بن عبدالعزیز کودتا کند تا پدرش را به قدرت برساند اما این توطئه شکست خورد و او تبعید شد اما ناخوش‌احوالی شاه سبب شد او یک سال بعد به عربستان بازگردد. از زمان مرگ پدرش سلطان در اکتبر 2011، او عملا رهبر گروه سدیری‌ها و جناح تندروها در خاندان حاکم شده است.
ولترنت در پایان تاکید کرد: مرگ شاهزاده بندر بن سلطان ضربه‌ای قوی به سیستم فعالیت محرمانه کل غرب در جهان اسلام است و برای سوریه فقط یک هفته طول کشید تا این عملیات انتقام‌جویانه حیرت‌انگیز را اجرا کند.

 
 
هدیه کمک داور به پرسپولیس میلیاردی برای فرار از شکست در برابر گهر زاگرس + عکس
نویسنده : حسین ابراهیمی کوشالی - ساعت ۸:٤٠ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٠ امرداد ،۱۳٩۱
 

باز هم دیشب تیم داوری در یک دیدار مهم لیگ برتر فوتبال ایران سرنوشت ساز شد و برای راضی نگهداشتن تماشاگران قرمز دوست نه تنها هند واضح مدافع پرسپولیس در منطقه جریمه را نادیده گرفتند بلکه در دقایق پایانی سوپر گل محمد پروین را هم پرپر کرد تا حسابی از خجالت تیم شهرستانی گهر دروود در آید و برای تکمیل هدیه های خود ، سرمربی بیچاره گهر را هم از زمین اخراج کردند تا شاید بتوانند بیش از اینها در فوتبال ایران سرنوشت ساز شوند !

این هم صحنه یکی از هدایای تیم داوری به پرسپولیس تهران که میلیونها بیننده تلویزیونی و گزارشگر بازی حتی قبل از نمایش حرکت آهسته گل محمد پروین را دیدند و آنهایی که باید می دیدند ندیدند !

 


 
 
صدور حکم اعدام برای 4 متهم پرونده آریا
نویسنده : حسین ابراهیمی کوشالی - ساعت ۳:۱٠ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٩ امرداد ،۱۳٩۱
 

سخنگوی قوه قضاییه از صدور حکم اعدام برای 4 نفر از متهمان پرونده فساد بزرگ مالی خبر داد.
به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در نشست روز دوشنبه خود با خبرنگاران گفت: شعبه اول دادگاه انقلاب برای 4 نفر از متهمان پرونده فسادبزرگ مالی به اتهام افساد فی‌الارض حکم اعدام صادر کرده است.


 
 
برگزاری مراسم ازدواج دو مار پیتون + عکس
نویسنده : حسین ابراهیمی کوشالی - ساعت ٩:٤٢ ‎ق.ظ روز شنبه ٧ امرداد ،۱۳٩۱
 

به گزارش ایسنا، در این مراسم که بیش از دو ساعت طول کشید تمامی ساکنان روستا حضور داشتند چرا که معتقدند این کار موجب خوشبختی و آسایش آنان می‌شود.
صاحبان این دو مار پیتون معتقد بودند که این دو حیوان باید با یکدیگر ازدواج کنند در غیر این صورت بدشانسی در انتظار آنان و مردم روستا خواهد بود.


 
 
عکس ترافیک شصت سال پیش در میدان فردوسی تهران
نویسنده : حسین ابراهیمی کوشالی - ساعت ۱٠:٢۱ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۳ امرداد ،۱۳٩۱
 

ترافیک سنگین در خیابان فردوسی تهران در کنار ساختمان بانک ملی


 
 
آخرین صحبتهای امیر قلعه نوعی ژنرال آبی ها
نویسنده : حسین ابراهیمی کوشالی - ساعت ٩:٠۸ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢ امرداد ،۱۳٩۱
 

به گزارش خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی در پایان تمرین استقلال در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شکر نکونام هم به تیم ما اضافه شد و تیم ما اکنون با 21 بازیکن کامل شد.

قلعه‌نویی در مورد علت منتفی شدن حضور مجیدی در استقلال گفت: من و فتح‌الله‌زاده صحبت کردیم و قرار شد مجیدی بیاید اما دیروز به من تلفن زدند و گفتند مجیدی گفته بحث کاپیتانی چه می‌شود. همه ما باید در چارچوب حرکت کنیم قلعه‌نویی در چارچوب مدیریت است، مدیریت در چارچوب هیئت مدیره و هیئت مدیره در چارچوب مجمع. جایی که چارچوب نباشد کار درست انجام نمی‌شود.

وی ادامه داد: مصاحبه مهدوی‌کیا را ببینید او از نظر اخلاقی، رفتاری و فنی بازیکن خوبی است اما می‌گوید به نیمکت‌نشینی در پرسپولیس افتخار می‌کنم. در حالی که مجیدی پیغام داد من باید کاپیتان باشم اما من گفتم مجیدی باید در چارچوبی که من تعیین می‌کنم قرار بگیرد و به خاطر فتح‌الله‌زاده و مردم قبول کردم به استقلال بیاید اما اولویت مجیدی کاپیتانی بود و در چارچوبی که من برایش تعیین کردم او قبول نکرد که کار کند.

قلعه‌نویی در مورد اینکه در صورت حضور مجیدی در استقلال او کاپیتان می‌شد یا نکونام، گفت: هنوز به این مسئله نرسیده‌ایم که بخواهیم در مورد آن صحبت کنیم.

سرمربی استقلال در مورد اینکه از نکونام به عنوان شاه‌ماهی یاد می‌شود، گفت: نکونام از نظر فنی، اخلاقی بازیکن بزرگی است اما همه آنهایی که به استقلال آمده‌اند شاه ماهی هستند و شاه ماهی ما استقلال و مردم هستند.

وی در مورد اینکه فتح‌الله‌زاده قلعه‌نویی را رئیس شاه ماهی‌ها نامیده گفت: او به من محبت داشته من کمترین نقش را در استقلال دارم، همکارانم، خود فتح‌الله‌زاده، امیری، لیدرها، آقای کامرانی همه زحمت کشیدند شاه ماهی ما هم استقلال و مردم هستند.

 ما برای حضور در آسیا و لیگ برتر تیم خوبی بستیم. 5 هفته است که تمرین کرده‌ایم یک مسابقه از لیگ برتر را هم انجام دادیم بدون اینکه بازیکنان یک ریال پول بگیرند در کجای دنیا چنین اتفاقی می‌افتد اگر سراغ دارید بگویید و از من جایزه بگیرید. بازیکنان به اعتقاد و احترام به مردم بازی کردند و فتح‌الله‌زاده هم قول داده قبل از بازی با سایپا به بازیکنان پول بدهد.

وی در مورد دروازه‌بانان استقلال گفت:‌ دو دروازه‌بان خوب و جوان و آینده‌دار‌ داریم و یک دروازه‌بان استرالیایی هم جذب کردیم.

قلعه‌نویی در مورد تمرین‌های انفرادی مجتبی جباری گفت: جباری در تمرینات بدنسازی و آمادگی همراه ما نبود و از نظر جسمانی ضعیف‌تر از سایرین است و با صحبت‌هایی که خود جباری با من کرد گفت فکر می‌کنم از بازی سوم بتواند به ما کمک کند اکنون نیز زیر نظر دکتر حاج‌ قاسم تمرین می‌کند و پس از تأیید پزشکی و بدنسازی از او استفاده خواهیم کرد.

وی در مورد دیدار هفته دوم استقلال با سایپا در چهارشنبه‌ شب گفت: نسبت به آلومینیوم هرمزگان شناخت بیشتری از سایپا داریم بازی سایپا و تراکتورسازی به همراه بیانی و رجبی آنالیز کردیم و گروه آنالیز اطلاعات لازم را به ما داده است و ما هم اطلاعات تصویری را به دست آورده‌ایم. در بازی با سایپا راحت‌تر بازی می‌کنیم نتیجه هم دست خداست اما قول می‌دهم با تمام وجود بازی کنیم.

وی درمورد تغییرات احتمالی استقلال در هفته دوم لیگ برتر گفت:‌ تیم ما دو بخش بود یک بخش بازیکنانی که از ابتدا با ما بودند و پنج شش نفر آنها جدید بودند و هنوز هماهنگ نشده بودند اما ما بازی به بازی بهتر خواهیم شد و از هفته چهار و پنجم به شرایط بهتری می‌رسیم.


 
 
نامه بی پاسخ وزیر اطلاعات به امام خمینی (ره) در رابطه با جام زهر
نویسنده : حسین ابراهیمی کوشالی - ساعت ۱٠:٥٦ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱ امرداد ،۱۳٩۱
 

آنچه مسلم است اینکه این باور که عده‌ای جام زهر پذیرش قطع‌نامه را به حضرت امام (ره) نوشاندند، مسئله‌ای بود که از همان دقایق ابتدایی پذیرش قطعنامه به صورت یک باور عمومی درآمد. و این در حالی است که هنوز دست اندرکاران وقت نتوانسته‌اند، پاسخ دقیقی به آن دهند.
بنابراین گزارش رجا به سندی محرمانه دست پیدا کرد که در آن حجت الاسلام و المسلمین محمدی ری شهری، ‌وزیر وقت اطلاعات یک ماه پس از پذیرش قطع نامه در نامه‌ای به حضرت امام خمینی(ره) شیوع شایعاتی درباره نوشاندن جام زهر به حضرت امام (ره) در ماجرای پذیرش قطعنامه، به ایشان گزارش کرده است که این نامه علی رغم اهمیت فوق العاده آن هیچگونه پاسخی را از جانب امام (ره) دریافت نمی‌کند.  
 در بخشی از این نامه آمده است: در تحلیل حوادث اخیر  و مشخصا موضوع آتش بس، این شایعه در سطح وسیع مطرح است که دیدگاه حضرت امام در مسائل اصولی نظام و از جمله جنگ با دیدگاه مسئولین کشور متفاوت است. اختلاف این دو دیدگاه موجب اصلی تحمیل صلح است و در حقیقت مسئولین کشور این زهر را به کام امام ریختند.این را بعضی آقایان حتی در بعضی از جلسات مطرح می‌کردند، حتی در آن جلسه‌ای که برای خواندن این مساله صلح در آن جلسه هم این مساله به نحوی مطرح شد.  
 در ادامه این نامه مهم وزیر اطلاعات آمده است: متاسفانه این شایعه خطرناک که ابتدا توسط تعدادی
از افراد تندرو مطرح گردید،طبق گزارشات اکنون به صورت یک اعتقاد در قشر
وسیعی از سپاه، بسیج و وزارت اطلاعات و عموما ارگان‌ها و افراد انقلابی در حال گسترش است.
محمدی ری شهری در این نامه هدف اصلی رواج این شایعات را حذف هاشمی رفسنجانی عنوان می‌کند.
 
اما شاید مهمتر از متن و محتوای این نامه تاریخی، سکوت حضرت امام (ره) در پاسخ به این نامه باشد. پاسخی که شاید نقض کننده بسیاری از مدعیاتی باشد که در سال‌های اخیر در قبال موضوع پذیرش قطعنامه مطرح شده است.